News & Events

Cam ile farklı ürünlerin ortaya çıkması belkide yeni ev alacakların hayal dünyasının genişlemesinde yardımcı oldu. özellikle binaların üst kısımlarında yer alan teraslar birçok yerden bağımsız olarak manzarası ve kullanımı ile yaygınlaşırken,her mevsim rahat bir şekilde evlerinin bir bölümü olan terasları farklı olan dizayn ettiren ev sahipleri camın ve ahşabın muhteşem uyumunu keşfederek kış soğuklarında hiç üşümeyerek saleplerini yudumlarken o eşsiz manzara kadar güzel ne olabilir ki

Özel olarak kullanılan malzemeler ile her mevsim kullanabileceğiniz Teras kapatma sistemlerinin birçok faydası bulunmaktadır.

  • Kışın aşırı derecede yağan yağışlar nedeni ile teras kullanım alanları kısıtlanmaktadır.
  • Yağışların zemine ve duvarın boyasına zarar vermesini engelleyebilirsiniz.
  • Yaz aylarında aşırı sıcak olan teraslarınızı, katlanabilir veya sürgülü cam balkon sistemleri ile kolaylıkla açabilirsiniz.
  • Ev ortamlarınızı teraslara yansıtmak için bir lcd tv ve oturma grubuda hoş gider doğrusu
  • Kış ayında soğukların uğrak noktası olan teraslarınız özel kalın cam sayesinde daha sıcak bir ortam yaratarak yakıtta tasarruf sağlayacaktır.
  • Ahşap malzemesi pahalı olmasına rağmen 10 yıla kadar kullanım ömrü sağlamaktadır.
  • Yazın kuş pisliklerinden bıktığınızı düşünürsek,cam kapama sistemleri kuşların hiç sevmediği bir yapıya sahiptir.
  • Çoçuklarınızın teras da güvende olmadığını düşünüyorsanız, özel kilit sayesinde her yeri kapatabilirsiniz.

Firma olarak birçok alanda başarılı çalışmalar yaparak uzun yıllar sektörün tanınmış firmaları arasında yerimizi almış bulunuyoruz. Müşterilerimiz fiyat araştırması yaparken kullanılan malzemenin kalitesini ve camın kalınlığı dikkate almaları gerekmektedir. Ucuz fiyatlara teras kapatma hizmetleri veren firmaların kullandığı malzemelerin bir çoğu çin malı veya ucuz malzemelerdendir. Ödeme konusunda da öncelikli olarak Ankara,İstanbul ve Bursa illerinde olan müşterilerimize faiz oranı talep etmeden taksit seçeneğimiz bulunmaktadır.

teras nasıl kapatılır

2013 yılında birçok yerde dikkatimizi çeken mekanların arasında cafe ve restaurant gibi yerlerin teras alanlarına inşa edilerek daha güzel bir ortama sahip olması nedeniyle teras kapama sistemleri oldukça talep görmektedir. Fiyat talebinde bulunmak için iletişim adreslerinden bizlere ulaşıp tecrübeli personelimizin mekanlarınıza gelerek ölçü almasını talep edebilirsiniz.

Teras kapama konusunda bazı müşterilerimizin sorularını yanıtlamak istiyoruz !

  • Teras Kapama Yasalmı ?

Normal şartlarda herhangi birinin mülkiyetini engellemiyorsa yasal olarak yapılmaktadır.

  • Teras Kapatma Tek Model midir ?

Tabiki hayır farklı olarak istediğiniz model veya şekiller grafik ekibimiz tarafından çizilerek uygulanmaktadır.

Fiyatlarımız alanın boyutuna ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Türkiye’nin birçok ilinde alt bayimiz bulunmaktadır.

[contact_form]