ADALAR CAM BALKON
Telefon : (0212) 567 44 55
Mail : info@balkoncamlama.org

Cam Balkon Sistemleri, Modern çağda evler giderek küçüldüğü için artık balkonların önemi daha da artmış durumdadır. Evinizde balkon bulunuyorsa, arada bir çıkıp nefes alabileceğiniz için kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Özellikle geniş balkonlar, yemek yeme veya çay saatleri için oldukça kullanışlıdır. Balkonların tek dezavantajı ise gece gündüz açık alanda olmaları ve bu sebeple çok çabuk kirlenmeleridir. Çoğu zaman temizlik yaptıktan saatler sonra balkonunuzun yine toz içinde kaldığını ve oturulması için tekrar temizlenmesi gerektiğini fark edeceksiniz.

Cam Balkon kapama sistemleri sayesinde bu sorunu kalıcı olarak çözebiliyorsunuz. Açık balkonlar sadece yaz aylarında kullanılabildiği için kış aylarında verimsiz olmaktadır. Hatta çoğu zaman yaz aylarında dik gelen güneş ışınları sebebiyle sadece akşam saatlerinde kullanıma uygun olmaktadır.

Cam Balkon yaptırarak, hem güneşin zararlı ışınlarından hem de kış aylarındaki yağışlardan balkonunuzu koruyabilirsiniz. Ayrıca tekerlekli paneller sayesinde balkonunuzu istediğiniz zaman tekrar açık balkon haline de getirebiliyorsunuz. İstanbul’un gelişen bölgeleri arasında önemli bir konumda yer alan adalar cam balkon firmaları arasında en geniş bayi ağına sahibiz.

Cam Balkon Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Balkonunuzu adeta evinizin bir odası haline getirebilirsiniz. Yılın çoğu zamanında kullanışsız olan balkonlar, cam balkon sistemi sayesinde bir anda kullanışlı bir odaya dönüşeceklerdir.

Cam panellerin yürüyebilir sistem üzerine inşa edilmesi sayesinde balkonunuzu istediğiniz zaman açık balkon haline getirebilirsiniz.

Yaz aylarında beklenmedik yağmurlar veya dik güneş ışınlarından korunabilirsiniz.

Kış ve bahar aylarındaki sık yağışların balkonunuza girmesini engelleyebilirsiniz.

Temizlik masraflarından kurtulursunuz, açık balkonlar haftada en az 3-4 kere temizlenirken kapalı cam balkonlar evinizin diğer odalarından daha fazla kirlenmezler.

Cam Balkonunuzun istediğiniz kadar panelini açabilirsiniz. Tamamen kapatmak veya tamamen açmak zorunda değilsiniz.

Cam Balkon Nasıl Yapılır?

Cam balkon sistemleri oldukça basit fakat profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken sistemlerdir. Oldukça ağır olan cam paneller, teknik ekip tarafından balkonunuza monte edilen raylar üzerinde yürürler. Bu yürüme ise cam paneller altındaki tekerlekler sayesinde gerçekleşmektedir.

Panellerin kusursuz bir şekilde balkonunuza entegre edilmesi elzemdir. Zira amatör kişiler tarafından yapılan cam paneller, ilk sert rüzgarda yerinden çıkabilir ve çok büyük tehlikelere yol açabilirler. Bu panellerin ağırlığı ortalama olarak 20 ile 50 kilo arasında değişmektedir.

Cam Balkon Fiyatları

Adalar Cam Balkon sistemlerinin fiyatlarını belirleyen ilk kriter balkonunuzun büyüklüğü ve şeklidir. Bazı balkonlara panel uygulamak kolay iken bazı balkonların tasarımı gereği bu hizmet daha zor olmaktadır.

Fiyatlara etki eden diğer kriter ise kullanılan malzemenin niteliğidir. Cam balkon maliyeti hakkında daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Balkon Camlama Fiyatları Hakkında Bilgi Alın !

(0212) 567 44 55