Cam malzemeler görüntü kaybına neden olmadan, her alanda uygulanabilir olması nedeniyle tercih edilen en iyi ürünler arasında yer almaktadır. Mevsimsel olarak kış aylarında kullanımı azalan balkonlardan, daha fazla verim almak ve kışlık erzağınızı koyabilmeniz için özel olarak cam malzemeler ile kapatılan bu ortamlar avantajlı ve rahat bir kullanım imkanı sunar. Geniş bir balkona sahipsiniz, fakat kullanım konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız, katlanabilir ve sürgülü olarak ürettiğimiz cam balkon sistemleri sayesinde daha fazla kullanım elde edebilirsiniz.  Çeşitli ülkelerde kullanılan bu sistemler dayanıklı ve uzun yıllar kalitesini en iyi şekilde korumaktadır.

Yeni yapıların artış gösterdiği bölgeler arasında bulunan İstanbul, Bayrampaşa ilçesinde yeni yapılarda görmeye alıştığınız cam kapama sistemleri, bina yapım aşamasında yaptırılarak, ne kadar faydalı olduğu ortaya koyulmaktadır. Yoğun iş temposunun ardından, evinizin en geniş alanı balkonunuz ise kendinize göre, dekorasyon yapabilir ve tv ünitesi ile zamanınızın büyük bir kısmını bu alanda geçirebilirsiniz. Farklı model ve uygulanan alanlara göre değişiklik gösteren sistemler başarılı ve Avrupa ülkelerinin en çok kullandığı ürünler arasında bulunmaktadır.

Uzmanlar Grup, İstanbul’un birçok bölgesinde yer alan alt bayileri ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflerken, fiyat konusunda uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı göz önüne alındığında, düşük fiyat yerine kaliteli malzemeyi tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.

Bayrampaşa Cam Balkon

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bayrampaşa ilçesi 1 mahalleden ve yaklaşık 273 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir.  Yeni yapıların hızlı bir şekilde büyüdüğü bu ilçede 1 milyona yakın insan yaşamaktadır. Firma olarak bu bölgede yer alan ofisimizde ; Kış bahçesi, Cam Balkon ve Teras kapama sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Cam Balkon Modelleri