News & Events
Beylikdüzü Cam Balkon

İstanbul Bahçelievler bölgesinde cam kapama sistemleri konusunda ev ve işyerlerinize özel olarak ürettiğimiz cam balkon kapama sistemleri sayesinde daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Her alana uygulanabilir olmasından kaynaklı olarak camlar, soğuk havanın ve gürültünün içeri girmesini engelleyerek konforlu bir yaşam sunar. Genelde havaların soğuması ile beraber balkonlar daha kısıtlı olarak kullanılır. Bu sorunu tamamen ortadan kaldırmak ve güvenliği en iyi şekilde arttırmak için, ürettiğimiz özel ürünler uzun yıllar dayanıklı ve kullanışlı bir yapıdadır.

Dayanıklı ve görüntü kaybına neden olmadan her mevsim rahat bir şekilde balkonlarınız’dan verim alabileceğiniz bu sistemlerin ara kısmında yer alan slikon malzemeler camın birbirine dokunmasında zarar görmesini engeller ve cam aralarından gelecek faktörlerden korur. Yeni yapıların birçoğunda görmeye alıştığımız bu kapama sistemleri her alanda uygulanabilir olmasından dolayı, en sık tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Tek ve çift yönlü olarak cam balkonlarınızı tek bir alana toplayabilirsiniz. Ürünlerimizde damperli cam modelleri kullanılır ve buda daha uzun yıllar verim almanıza olanak sağlar. İstanbul Bahçelievler bölgesinde cam balkon konusunda hizmet veren alt bayimizden ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Cam sistemlerinin üstünde yer alan güvenlik kilitleri dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı sizleri koruyacaktır. Uzmanlar Grup, modern tasarımlara ve yeni yaşam alanlarında kullanılan sistemler konusunda TSE’ye uygun üretim, satış ve montaj hizmetleri ile istanbul’un birçok bölgesinde hizmetinizdedir.

Cam Balkon Modelleri

İstanbul’un diğer bölgelerinde cam balkon konusunda hizmet almak için ; Bayrampaşa cam balkon, Avcılar Cam Balkon kısımlarını inceleyebilirsiniz.