Hakkımızda

camfiyatlari

Ticari hayatına 1984 yılında girmiş olan UZMANLAR CAM  sektöre ısı yalıtım doğrama fitilleri ile girmiştir.2000 yılında  Yapılan AR-GE  çalısmaları teknolojik gelişmeler ve yenilikler sayesinde hareketli cam cephe işlerindeki piyasa açığını görmüş ve bu sistemler üzerinede kendisini geliştirmiştir.

2000 yılından itibaren Ankara’da  katlanır cam işinde kendi patentli ve tescilli ürünü ile çıkmış teknolojik gelişmeler sayesınde şu anda 5 değişik sistemi ile müşteri isteklerini karşılayan tek firma olmuştur.

UZMANLAR CAM 2080  ekonomık – 3080 lüx  katlanır modeller , teras, kış bahçesi,  restaurant , cafe , ve ofis bölmeleri için uygun sürme ve eşiksiz vitrin sistemleri ile her mekana  ve her ortama uygulanabilen cam sistemlerini Türkiye  piyasasına sunmuştur.

Bütün bu AR-GE çalışmaları sayesinde kendi patentleri altında çıkarttığı tescilli ürünleriyLe marka olmayı başaran  UZMANLAR CAM  Türkiye geneli kurduğu bayi ağıyla  müşteriye en yakın marka olmayıda başarmıştır.

Şimdiye kadar Avrupadan aldığımız bu ürünlerı UZMANLAR CAM  Avusturya , Sırbistan , Azerbaycan , İran ‘a malzeme gendermeyi başarmış  bir türk markası olmayı başarmıştır.

Hedefimiz ;  Türkiye’ de marka olmayı başaran UZMANLAR CAM  dünya markası olmak için AR-GE faaliyetlerini devam ettirmektedir.